Jdi na obsah Jdi na menu
 


Česká televize zprostředkuje předávání Thálií

16. 3. 2007
Druhá polovina března je obdobím vyhlašování prestižních cen v oblasti divadelní tvorby za uplynulý rok - Thálie 2006 a Alfréda Radoka. Oba večery zprostředkuje svým divákům 24. a 31. března v přímém přenosu Česká televize.

V sobotu 24. března od 20:00 nabídne první program České televize přímý přenos Cen Thálie 2006. Udílení 14. ročníku těchto ocenění, která vyhlašuje Herecká asociace, se uskuteční v historické budově Národního divadla v Praze. Budou předána v kategoriích činohra, opera, balet, opereta, muzikál, a to zvlášťě za mužský a ženský umělecký výkon. Navíc bude udělena Cena pro mladé činoherce, kteří v daném roce dosáhli 33 let. Předány budou i ceny za celoživotní dílo v baletu, opery a činohry.

Ceny Thálie 2006 budou předávat loňští laureáti, v kategorii činohra Kateřina Holánová a Ivan Řezáč, v oblasti operního umění Eva Urbanová a Jurij Gorbunov, muzikálové ceny odevzdá Tereza Bebarová a Tomáš Šulaj a v kategorii balet Tereza Podařilová a Jiří Kodym. Večerem bude provázet Antonín Procházka.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář